Úvodná strana / O spoločnosti

O spoločnosti

Firma Hydraulic Truck System má svoju hlavnú činnosť pôsobenia zakomponovanou už v samotnom názve. Špecializujeme sa na hydraulické systémy pre ťahače a nákladné autá pre obsluhu rôznych automobilových nadstavieb a návesov.

 

Kedy a kde vznikla spoločnosť H.T.S.?

Firmu založil pán Jaromír Hynčica pred 12 rokmi v uhliarskych Janoviciach, kde svoje podnikanie rozvíjal až do roku 2005 v prenajatých priestoroch. V tom istom roku sa firma presťahovala do vlastných priestorov v Kolíne a teraz tam vykonáva svoju činnosť. Spočiatku sa firma zaoberala obchodom s poľnohospodárskymi a stavebnými strojmi a dopravné technikou.

Neskôr sa venovala aj opravám a od roku 2002 sa výhradne venuje montážam hydraulických systémov na ťahače a nákladné autá. V súčasnej dobe má zriadené vlastné servisné dielne a zázemie pre podnikanie. Našou veľkou pracovnou oporou je vybudovaný sklad náhradných dielov, ktorý obsahuje 95% všetkých komponentov potrebných pre všetky montáže. Pre veľký záujem o tieto druhy služieb sa firma do súčasnej doby rozrástla o šesť zamestnancov.

Služby, ktoré ponúkame

Naša firma zastupuje na našom trhu niekoľko európskych výrobcov komponentov potrebných pre hydraulické systémy na nákladné a úžitkové vozidlá. Našou hlavnou službou, ktorú prevádzkujeme, je kompletný montáž hydraulických systémov na ťahače a to pre ovládanie sklápacích návesov, návesov s posuvnou podlahou, podvalníkov, prepravníkov PHM atď. Ďalej sa zaoberáme montážou nezávislých hydraulických systémov na návesy buď s elektrickou jednotkou alebo s jednotkou poháňanou spaľovacím motorom Honda. Ďalej montujeme tiež kompresory pre prepravu sypkých hmôt značky GHH a kompresory pre prepravu chémie a iných kvapalín značky Bratsch. Neoddeliteľnou súčasťou našej činnosti sú tiež dodávky hydraulických komponentov pre niekoľko významných výrobcov nadstavieb nech sa jedná o hydraulické valce, pomocné pohony, rozvádzače alebo rôzne ventily a ovládače. Na menšie úžitkové autá dodávame tiež 12 alebo 24V agregáty .Tieto systémy dokážeme namontovať na vozidlo akejkoľvek značky, veku nerozhoduje. Stačí nám od zákazníka označenia typu prevodovky a z katalógového čísla vyvodíme, aká hriadeľ či pohon je vhodný.

Kompletné namontovaní hydrauliky netrvá viac ako päť hodín. Vďaka rýchlej a kvalitne odvedenej práci, servisu, dostupnosti náhradných dielov a priaznivej cene sme sa presadili medzi konkurentmi po celej republike. Objednávacie termín je väčšinou na dva až štyri dni dopredu, za jeden deň sme schopní osadiť kompletné hydraulikou až tri autá. Pre montáže mimo náš areál sme zaobstarali servisné vozidlá, ktorá jazdí po celej republike.

Ako riešite nutnosť potreby náhradných dielov?

Z 95% máme všetky náhradné diely skladom, zvyšných 5% zaistíme do dvoch dní až jedného týždňa. Montujeme komponenty firmy Aber a firiem Binotto a Itco. Ceny sú veľmi výhodné, fungujeme aj ako predajňa týchto náhradných dielov. Prípadné reklamácie sa snažíme riešiť bez zbytočných prieťahov a vždy je pre nás prvotné potreba zákazníka, ktorému sa snažíme byť oporou v prípade vzniknutej poruchy.

Spomenuli ste sa o servisných vozidlách, ktoré máte k dispozícii ...

Disponujeme dvoma servisnými vozidlami, ktoré sú plne vybavené špeciálnym náradím vrátane lisu na hydraulické hadice a všetkými komponenty potrebnými pre montáž alebo opravu hydraulického systému. V prípade potreby prídeme kamkoľvek, pôsobíme po celej republike. Väčšinou v jednom vozni jazdia dvaja mechanici, ktorí prácu odvedú rýchlo a kvalitne. Pokiaľ sa jedná o zložitejší zákrok, snažíme sa so zákazníkom dohodnúť, aby auto pristavil k nám do dielne, pričom sme schopní si flexibilne pre auto kamkoľvek prísť a po montáži ho zase odviezť. Klienti sa väčšinou objednávajú dva až tri dni dopredu, servisní technici prídu na miesto určenia so všetkými potrebnými dielmi.

Kompletnú montáž hydrauliky sme schopní vykonať do piatich hodín. Pre klientov sme k dispozícii od 7.30 do 17 hod., Pričom rešpektujeme požiadavky zákazníka a snažíme sa im vyhovieť aj mimo pracovnú dobu, takže sme vlastne k dispozícii 24 hodín denne. Keď je problém alebo nejaká porucha, prídeme, všetko záleží na dohode. Záruku poskytujeme na 24 mesiacov.

Prezradíte nám na záver plány do budúcnosti a Vaše motto?

Pretože je o naše služby stále väčší záujem, plánujeme rozšírenie služieb napríklad o renovácii hydraulických valcov a čerpadiel alebo montáže závesov vrátane všetkých koncoviek potrebných pre ťahanie prívesu. Ďalej plánujeme rekonštrukciu našich dielní, skladu a niektorých ďalších častí našej prevádzky. A naše motto? Hydraulike rozumieme!